NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Zde můžete zanechat vzkaz, názor, postřeh, kritiku, apod.


 Jméno *
 E-mail *
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
captcha

(16)
>
(16) Jarmila
Sun, 3 June 2018 08:08:59 +0000

Moc děkuji za rychlé vyřízení fotografického kurzu, který jsem se rozhodla věnovat jako dárek k narozeninám svému příteli.

(15) Kurz Street Ostrava
Wed, 18 April 2018 07:11:43 +0000

kurz probíhal v příjemném prostředí, pan Deneš mně seznámil nejdříve s teorií a pak jsme vyšli do ulic, kde jsem fotografovala a následně na jednotlivých fotografiích jsem byla upozorněna na chyby a zároveň následovala doporučení, jak se chyb vyvarovat. jak se ve fotografování zlepšovat. S kurzem a to jak probíhal jsem byla velice spokojena.

(14) Kurz v Brně
Wed, 18 April 2018 07:10:26 +0000

Líbil se mi přístup školitele. Lidský. Využil i příklady z praxe. Dostali jsme dokonce i skripta.
Z počátku teorie, i všeobecná a následně praxe v ulicích Brna.
Noční fotografie mě velice oslovila.

(13) Roman
Mon, 5 June 2017 09:23:17 +0000

Kurz byl velice dobre veden a byl mi velmi prospesny. Mohu vsem vrele doporucit

(12) Jindřiška
Wed, 17 May 2017 10:33:00 +0000

Ahoj kluci,

chtěla jsem vám oběma moc poděkovat za úžasný a přínosný den!
Díky vám oběma to zase stálo za to :-) Jarku a počasí jsi prostě vykouzlil famózně.

Míro, fotky pošlu co nejdříve :-) Nu a já se těším na další foto taškařici.

Mějte se letně a sluníčkově.
Jindřiška

(11) Marek B
Tue, 7 June 2016 16:15:55 +0000

Děkuji za velmi rychlé vyřízení zakázky bez jakychkoliv problémů ,všem doporučuji a těším se na další spolupráci.
S pozdravem Marek B

(10) Ulbrychová
Tue, 19 April 2016 11:19:44 +0000

Společně s manželem děkujeme panu Denešovi za skvělý den, naplněný radami, jak porozumět všem těm "čudlíkům", kterým je fotoaparát obohacen. Především však za cenné rady a finty, jak pracovat s kompozicí, jaká jsou pravidla a zákony pro vytvoření fotografie, která zaujme. Praktická část přímo v terénu a okamžitá zpětná vazba k našim výsledkům nás velmi posunula ku předu. Děkujeme :-)

(9) Tomáš Rejzl
Sun, 20 March 2016 12:39:10 +0000

Zdravím Krásy světa!
Jelikož jsem letos absolvoval dva kurzy, vedené Mirkem Denešem, chtěl bych mu touto cestou poděkovat. Profesionální vedení kurzů a individuální přístup byl důsledek toho, že jsem zcela naplnil svá očekávání. Tedy byly zodpovězeny všechny mé dotazy a nejasnosti a hlavně jsem pak obdržel spoustu nových informací a typů.
Všem bych vřele doporučil kurz na zpracování RAW, který byl třídenní a velmi intenzivní, přesto ani na chvilku nudný. Jsem přesvědčen, že je důležité umět kvalitně odfotit, ale zpracování přikládám taktéž velkou důležitost. Posun to byl promne velký a jsem moc rád, že již řadu let fotím do RAW a tak si nyní i několik let staré snímky mohu znovu upravit dle nově získaných zkušeností.
Ještě jednou díky a již se těším na kurz focení s bleskem!
Tomáš Rejzl

(8) Jaromír Fořt
Sun, 20 March 2016 12:38:34 +0000

Ahoj.
Jsou to již 2 dny co jsem vrátil z kurzu Zpracování RAW a stále toho mám plnou hlavu.Byl to již můj čtvrtý kurz s Mírou Denešem a je to stále to samé. Profesionální kvalita lektora, jeho nevyčerpatelná energie a individuální přístup ke každému jsou vše naprosté samozřejmosti.
Na kurzu jsem se dozvěděl spoustu nových informací a typů jak dále postoupit na "vyšší level". Plně už chápu, že důležité ovládat plně svoji techniku ale neméně též umět své nafoćené snímky dobře zpracovat. Už se těším jak budu své dříve nafocené snímky v RAWu znovu a doufám lépe zpracovávat.
Dík
Jaromír

(7) Andrea
Sun, 20 March 2016 12:37:59 +0000

Ahoj Míro, po RAW kurzu a kurzu blesku jsem se rozhodla napsat pár řádek. Nejen, že jsem jako obvykle nadšená :), ale kurzy s Tebou, výborná parta lidí, se kterými se vídávám vice na Tvých kurzech :), vše stojí za to! Nejen, že je vždy výborná nálada a člověk stráví příjemné společné chvíle, dozví se něco ze života :), ale a to především rozšíří svůj fotografický obzor - nové možnosti, techniky a přístup k focení i vidění svých chyb. Díky tomu je po té focení náročnější, ale zábavnější :). Dříve byl blesk můj velký nepřítel, teď jsem zjistila, že bude častěji okupovat můj batoh :).
Zpracování rawu bylo též velmi přínosné tím, že můžeme během pár tahů vylepšit naši tvorbu. I když toho nejsem příznivcem, přesto lehké vylepšení není na škodu a na velké fotky na stěně v obýváku nebo někde jinde :) je to přeci jen potřeba. Takže jsem moc a moc ráda, že jsem trochu dál, že jsem se něco naučila, potkala fajn lidi, strávili jsme super víkendy a hlavně, že se díky tobě stale zdokonalujeme :) a máme možnost konzultací, osobního přístupu a hlavně vidět to, že nic není složité, když nás naučíš jak na to :)
Díky moc za vše. Vřele doporučuji raw, blesk, ale i další, kurzy stoji za to :). Vánoce stojí za dveřmi, tak řeknu Ježíškovi, ať na mě zase na další rok myslí :).
Přeji vám v Krásách hodně moooooooooooc prima lidiček jako jsme v poslední době zažili my a další nápady na kurzy, ať máme pořád co dělat :),
mějte se báječně a krásný Advent přeje Andrea

>
Sídlo: AMAL DIGITAL, s.r.o., Rybná 24, 110 00 Praha 1, 160 00, IČ: 04634110
| Vytvořil burianmartin.cz |