Lofoty, polární záře

Na přelom letošního října a listopadu (26. 10. – 5. 11. 2018) jsme připravili opět jednu lahůdkovou fotografickou expedici. Vydáváme se na 11-ti denní expedici na sever Norska, do míst s malým počtem obyvatel, nádhernou a drsnou krajinou, ale hlavně s polární září. Vyrážíme do severonorské oblasti Finnmark a na nejsevernější bod kontinentální Evropy Nordkap!


S čerty bývají také žerty!

Nezadržitelně se blíží předvánoční čas a s ním svátek svatého Mikuláše. Nedaleko od nás, konkrétně v Rakousku se koná tradiční pochod Krampusů. Tento roj má mnoho příznivců a pro fotografy se jedná o jedinečný zážitek.


Argentina a Patagonie 2019

Na konec jihoamerického léta v roce 2019 míříme opět na další zajímavou mapovací fotografickou cestu, která snese bezpochyby označení TOP. Tentokrát je to cesta na úplný jih amerického kontinentu do oblasti Patagonie.


Zimní Island a polární záře 2019

Na začátku března 2019 se vydáme opět na fotografickou expedici na sever do míst s malým počtem obyvatel, sopkami, ledovci, nádhernou a drsnou krajinou. Vyrážíme na Island, kde bude vrcholit zimní období, které nabízí několik velmi zvláštních úkazů.


Omán – perla orientu 2019

V dubnu roku 2019 míříme opět do úžasného a přátelského Ománu. Jedeme do východního cípu Arabského poloostrova, kde se rozprostírá země, která je k turistům přívětivá, bezpečná a neskutečně malebná. Čekají nás opravdové fotografické žně plné přírodních krás, barev, vůní a mnoho dalšího.


Fotografické perly Evropy – Řím

Jedno staré přísloví praví, že všechny cesty vedou do Říma. Protože toto pořekadlo platilo v dobách minulých ve většině Evropy doslova, vydáváme se sem v termínu 25. – 28. 4. 2019. Město císařů jsme vybrali jako první lokalitu, v rámci těchto nových kurzů a cest.


Levandule a Provence 2019

Na začátku července 2019 se vracíme na další zajímavou a jedinečnou fotografickou expedici. Protentokrát však zůstáváme na evropském kontinentu. Naším cílem je jihofrancouzská oblast Provence se svými typickými městečky a hlavně s lány Levandule pravé. V termínu 4.-12. 7. 2019 projedeme nejzajímavější části venkova v Provence, největší evropský kaňon – Grand Canyon du Verdon.


Aljaška 2019 – „fotografická jatka, která nemají obdoby“

Fotografické výpravy do USA se v našem podání staly pojmem. Jako každý rok, tak i tento míříme opět na severoamerický kontinent. Od 27. 8. 2019 se vydáváme do největšího města Anchorage ve státě Alaska. Odsud projedeme ty nejhezčí národní parky Denali a Wrangell St. Elias.


Bavorské zámky, ledovce Rakouska a italské Dolomity

Na konec našeho léta je v jižním Bavorsku, v rakouském Tyrolsku a v italském Jižním Tyrolsku nejlepší čas vyrazit za zajímavým focením. Opět jsme pro vás připravili jednu lahůdku vskutku jedinečnou a zvláštní! Pro náruživé fotografy, včetně profesionálů, jsme připravili focení krásných bavorských zámků zasazených jako drahokamy do nádherné krajiny.


Barevný západ Kanady 2019

Naše fotografické výpravy na severní část amerického kontinentu se již staly dlouhodobým pojmem. Jako každý rok, tak i letos se snažíme nalézt nové trasy a pastvu pro Vaše fotoaparáty. V polovině října 2019 jedeme do nádherné přírody států Alberta a Britská Kolumbie na novou mapovací fotografickou cestu.


Barma (Myanmar) 2019

Barma (Myanmar) 2019 – připravujeme.


Divoká a nezkrotná Namíbie – 2020

Divoká a nezkrotná Namíbie – 2020 – připravujeme.


Fotografická expedice snů Galapágy 2020

V zimě roku 2020 míříme opět na další fotografickou expedici, která snese bezpochyby označení TOP. Tentokrát je to cesta na Galapážské souostroví. Naším cílem jsou naprosto jedinečné ostrovy umístěné jako perly na rovníku zhruba 1 000 km v Pacifiku od jihoamerické pevniny. V polovině února 2020 projedeme nejzajímavější části ostrovů včetně výstupu na sopku Sierra Negra s poslední erupcí z roku 2005.