Vícedenní fotografické kurzy-Podzimní krajina

Podzimní krajina a město – Telč

Pro místo našeho dalšího ročníku oblíbeného podzimního fotografického kurzu jsme vybrali nevšední přírodu a architekturu. Celý kurz proběhne na pomezí jižních Čech a Moravy v nádherném městě Telč. Budeme se pohybovat především ve staré části města a nejbližším okolí. Kurz je určen nejen pro fotografy začátečníky ale i pokročilé, kteří se chtějí zdokonalit a naučit se něco nového.

 

Na pomezí jihu Čech a Moravy je v tuto dobu nejbarevnější část podzimu v plném proudu, a to je správný čas na tvorbu fotografií, které vyjadřují správné emoce a jsou správnou vzpruhou před dlouhým zimním časem. Rozhodně stojí za to, abychom navštívili a fotografovali vše zajímavé v naší perle Unesco, kterou Telč je.

Trasu a lokace jsme navrhli s maximální pečlivostí tak, aby byly exklusivní a výjimečné. Budete mít možnost fotografovat starou architekturu města ve spojení s barevnou podzimní přírodou. Budete moct zkoušet profesionální techniku, a hlavně si budete moci pořádně vyzkoušet fotografování v klidu v malé skupince lidí, která má podobný zájem a zapálení pro takovouto činnost.

(Kdo by měl s námi jet?)

Každý, kdo chce mít na kurzu velmi individuální přístup ze strany lektora a chce výtečné fotografie z míst, jakou je tato část naší země. Není podstatné, zda fotografujete kompaktem nebo zrcadlovkou s několika objektivy. Každý z účastníků si bude moci vyzkoušet zajímavou techniku a pořídit snímky, které budou jedinečné. Maximální čas je věnován této činnosti. Díky počtu účastníků budete mít zajištěnu péči, která je při standardních skupinách nemožná.

O co se postaráme?

Město i celou oblast máme velmi dobře zmapovanou a víme, kam má smysl jet a kam ne. Pojedeme sem fotografovat poněkolikáté a vždy jsme přivezli mnoho zajímavých a jedinečných fotografií. Zarezervujeme především náležité ubytování s polopenzí. Dále vám na místě poskytneme odborné rady s technikou a fotografováním, zapůjčení naší kompletní techniky CANON, kterou sebou rovněž povezeme. Během kurzu bude pro zájemce k dispozici výpočetní technika Apple na třídění snímků a případné diskuse nad nimi.

Co to bude celé stát?

Cena kurzu je 4 200 Kč 

Cena obsahuje – kompletní výukové materiály, všechny taxy a poplatky a program dle rozpisu.

V ceně není zahrnuto – ubytování a polopenze ve dvoulůžkových pokojích v moderním tříhvězdičkovém penzionu s volnou WIFI a doprava. Ubytování je samozřejmě zarezervováno za zvýhodněných podmínek a cena bude účtována účastníkům podle výběru druhu pokoje. Pokud budete potřebovat, nabízíme nějaká volná místa v našem autě, případně vás jistě rádi svezou ostatní účastníci, kteří jsou motorizováni.

Kolik fotografů se bude účastnit?

Abychom zachovali osobní a profesionální přístup ke všem účastníkům je počet účastníků omezen na 8 osob.

Bonusy aneb za co ušetříte

Pro účastníky jako bonus zdarma – kompletní využívání fotografické a výpočetní techniky, odborné rady a konzultace, jedno malé překvapení pro každého. Pro vítěze nejlepší fotografie z kurzu máme speciální překvapení a hodnotnou odměnu.

Proč s námi jet?

Kurzu se účastní spolek lidí, které spojuje stejná záliba. Jsme zde pro vás a proto, abychom vám poradili, co fotografovat a jak! Proto jedeme do nádherného města a přírody na pomezí Čech a Moravy. Všichni účastníci obdrží při příjezdu na kurz nová výuková skripta. Zde je vše podrobně ukázáno a rozepsáno. Během prvního večera probereme vše, co je důležité, abyste byli schopni hned od začátku udělat ty nejlepší snímky. Nikdo vás nebude omezovat v potřebném času na fotografování, ba právě naopak. Budeme vám radit a pomáhat s technikou a kompozicí. Od toho tu jsme. S vámi a pro vás! Lidé s tímto koníčkem mají pochopení pro ostatní fotografy a vznikají zajímavá přátelství se společným zájmem.

Čtvrtek 2. 11. 2017

Odpoledne příjezd na místo a ubytování. Seznámíme se s technikou, kterou budeme mít během našeho kurzu k dispozici pro vaše potřeby. Probereme ovládací prvky přístrojů a jednotlivé programové režimy pro fotografování. Ukážeme si na příkladech, co je dobře a co ne. Po večeři nás čeká probrat zbytek teorie, abychom mohli ráno začít pracovat venku.

Pátek 3. 11. 2017

Dnešní den vyrazíme hned po vydatné snídani na fotografování centra města, kde je nádherná památková rezervace. Zda se dostaneme všude nebo ne není až tak důležité, ale pokusíme se o to :-). Celý den budeme fotografovat výhledy okolo Ulického rybníka a mnoho detailů. Večer nás čeká opět teorie se sklenkou vína či pivem.

Sobota 4. 11. 2017

Ráno pojedeme kousek za město, kde je krásný potok se spoustou kamenů a několik rybníků. Mimo ně jsou místa plná podzimních barev. Odpoledne náš čeká opět několik architektonických zajímavostí ve starém městě.

Večer vyhodnotíme nejlepšího fotografa celého kurzu. Ten obdrží zajímavou a hodnotnou cenu, která bude pro něj jistě velmi užitečná. Chcete vědět co to bude? Přihlaste se a pojeďte na kurz s námi!

Neděle 5. 11. 2017

Ráno se přesuneme do nedalekých Dačic, abychom zde byli před příjezdem turistů, kde se budeme věnovat nádherné architektuře a lidem ve městě. Po poledni, bohužel, kurz ukončíme a vydáte se k domovům.

Berte, prosím, tento itinerář kurzu jako předpokládaný. Program kurzu může ovlivnit hlavně počasí. Máme připraveny i záložní alternativy, pokud bychom se z nějakých důvodů nedostali na dané místo. Naším cílem není poznávání míst podle přesně stanoveného harmonogramu, ale chceme s vámi nalézt nejzajímavější místa a podmínky pro pořízení nejlepších fotografií. Na tomto kurzu nejsou stanoveny žádné pevné termíny, vše jsme schopni variabilně upravit.

Další info pro zájemce na adrese: expedice@krasysveta.cz


Objednací formulář - "Podzimní krajina"

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše adresa

Vaše telefonní číslo

Poznámky


Sídlo: AMAL DIGITAL, s.r.o., Nad Šárkou 766/58, Praha 6, 160 00, IČ: 04634110
| Vytvořil burianmartin.cz |