Zimní Island a polární záře 2018

Na konci února 2018 se vydáme opět na fotografickou expedici na sever do míst s malým počtem obyvatel, sopkami, ledovci, nádhernou a drsnou krajinou. Vyrážíme na Island, kde bude vrcholit zimní období, které nabízí několik velmi zvláštních úkazů. Čeká nás bezpočet vodopádů s množstvím ledu a rampouchů, aktivní sopky, dech beroucí pohledy na krajinu plnou neskutečných barev včetně polární záře pro kterou bude ideální období.


Chile 2018 – cesta s několika NEJ!!!

Na konci naší zimy je nejlepší čas pro další cestu na jižní polokouli. Připravili jsme pro vás jednu z našich speciálních novinek! Nejen pro náruživé fotografy a cestovatele máme připravenu výjimečnou cestu do Chile s naprosto dokonalými fotografickými podmínkami.


Bavorské zámky a Rakouské ledovce-2018

Na konec našeho léta je v jižním Bavorsku, v rakouském Tyrolsku a v italském Jižním Tyrolsku nejlepší čas vyrazit za zajímavým focením. Opět jsme pro vás připravili jednu lahůdku vskutku jedinečnou a zvláštní!


Aljaška 2019 – „fotografická jatka, která nemají obdoby“

Fotografické výpravy do USA se v našem podání staly pojmem. Jako každý rok, tak i tento míříme opět na severoamerický kontinent. Od 27. 8. 2019 se vydáváme do největšího města Anchorage ve státě Alaska. Odsud projedeme ty nejhezčí národní parky Denali a Wrangell St. Elias.