Perly karibiku

Perly karibiku – mapovací cesta po ostrovech Guadeloupe, Dominica, St. Lucia a Martinique
Během našeho podzimu, s vidinou plískanic, sychravého počasí a všude zalézající zimy, se vydáváme na speciální mapovací fotografickou cestu. Na tuto cestu se vydává početně velmi omezená parta fotografů. Neváhejte!


Norsko 2017 - polární záře, Lofoty a další perly severu

Pro druhou polovinu listopadu roku 2017 jsme připravili opět jednu libůstku z našich fotografických expedic. Vydáme se opět na 8 denní expedici na sever Norska, do míst s malým počtem obyvatel, nádhernou a drsnou krajinou, ale hlavně s polární září. Vyrážíme do severonorského města Tromsø, kde se nachází jedno ze dvou nejideálnějších míst na světě s možností fotografovat polární záři (Aurora Borealis).


Namibie – cestou i necestou 4×4

Během naší zimy je nejlepší čas vyrazit na jižní stranu polokoule za zajímavým focením a cestováním. Připravili jsme opět lahůdku vskutku jedinečnou! Pro náruživé fotografy, včetně profesionálů, máme speciální cestu napříč Namibií  s naprosto dokonalými fotografickými podmínkami.


Zimní Island a polární záře 2018

Na konci února 2018 se vydáme opět na fotografickou expedici na sever do míst s malým počtem obyvatel, sopkami, ledovci, nádhernou a drsnou krajinou. Vyrážíme na Island, kde bude vrcholit zimní období, které nabízí několik velmi zvláštních úkazů. Čeká nás bezpočet vodopádů s množstvím ledu a rampouchů, aktivní sopky, dech beroucí pohledy na krajinu plnou neskutečných barev včetně polární záře pro kterou bude ideální období.


Chile 2018 – cesta s několika NEJ!!!

Na konci naší zimy je nejlepší čas pro další cestu na jižní polokouli. Připravili jsme pro vás jednu z našich speciálních novinek! Nejen pro náruživé fotografy a cestovatele máme připravenu výjimečnou cestu do Chile s naprosto dokonalými fotografickými podmínkami.


MAURICIUS a RÉUNION - Perly v Indickém oceánu

MAURICIUS a RÉUNION – Perly v Indickém oceánu. Termín polovina dubna 2018


Portugalsko-2018

Portugalsko. Termín polovina května 2018


Bavorské zámky a Rakouské ledovce-2018

Bavorské zámky a Rakouské ledovce. Termín polovina června 2018


Island 4x4 - ULTIMATE-2018

V září 2018 se opět vydáváme na jednu z našich nejoblíbenějších fotografických expedic. Jedeme již po šesté na 14-ti denní expedici na sever do míst s malým počtem obyvatel, sopkami, ledovci, nádhernou a drsnou krajinou. Vyrážíme na Island, kde bude probíhat krátké a velmi intenzivní letní období. Čeká nás bezpočet vodopádů, aktivní sopky, ovce, spousta koní a dech beroucí pohledy na krajinu plnou neskutečných barev.