Zimní Island a polární záře 2018

Na konci února 2018 se vydáme opět na fotografickou expedici na sever do míst s malým počtem obyvatel, sopkami, ledovci, nádhernou a drsnou krajinou. Vyrážíme na Island, kde bude vrcholit zimní období, které nabízí několik velmi zvláštních úkazů. Čeká nás bezpočet vodopádů s množstvím ledu a rampouchů, aktivní sopky, dech beroucí pohledy na krajinu plnou neskutečných barev včetně polární záře pro kterou bude ideální období.


Chile 2018 – cesta s několika NEJ!!!

Na konci naší zimy je nejlepší čas pro další cestu na jižní polokouli. Připravili jsme pro vás jednu z našich speciálních novinek! Nejen pro náruživé fotografy a cestovatele máme připravenu výjimečnou cestu do Chile s naprosto dokonalými fotografickými podmínkami.


Bavorské zámky a Rakouské ledovce-2018

Na konec našeho léta je v jižním Bavorsku, v rakouském Tyrolsku a v italském Jižním Tyrolsku nejlepší čas vyrazit za zajímavým focením. Opět jsme pro vás připravili jednu lahůdku vskutku jedinečnou a zvláštní!


Lofoty, polární záře

Na přelom letošního října a listopadu (26. 10. – 5. 11. 2018) jsme připravili opět jednu lahůdkovou fotografickou expedici. Vydáváme se na 11-ti denní expedici na sever Norska, do míst s malým počtem obyvatel, nádhernou a drsnou krajinou, ale hlavně s polární září. Vyrážíme do severonorské oblasti Finnmark a na nejsevernější bod kontinentální Evropy Nordkap!


Argentina a Patagonie 2019

Na konec jihoamerického léta v roce 2019 míříme opět na další zajímavou mapovací fotografickou cestu, která snese bezpochyby označení TOP. Tentokrát je to cesta na úplný jih amerického kontinentu do oblasti Patagonie.


Aljaška 2019 – „fotografická jatka, která nemají obdoby“

Fotografické výpravy do USA se v našem podání staly pojmem. Jako každý rok, tak i tento míříme opět na severoamerický kontinent. Od 27. 8. 2019 se vydáváme do největšího města Anchorage ve státě Alaska. Odsud projedeme ty nejhezčí národní parky Denali a Wrangell St. Elias.


Fotografická expedice snů Galapágy 2020

V zimě roku 2020 míříme opět na další fotografickou expedici, která snese bezpochyby označení TOP. Tentokrát je to cesta na Galapážské souostroví. Naším cílem jsou naprosto jedinečné ostrovy umístěné jako perly na rovníku zhruba 1 000 km v Pacifiku od jihoamerické pevniny. V polovině února 2020 projedeme nejzajímavější části ostrovů včetně výstupu na sopku Sierra Negra s poslední erupcí z roku 2005.