Individuální foto kurzy

Co je to individuální foto kurz?

Velmi dobře si uvědomujeme, že čas našich klientů je velmi drahý a v dnešní velmi uspěchané době to platí trojnásobně. Proto nabízíme čistě individuální foto kurzy se zaměřením na krajinářskou a cestovatelskou fotografii, aby si vybral každý lokalitu kde by chtěl takový kurz realizovat.

_T2J6048

Zásadním bonusem pro tyto foto kurzy je skutečnost, že nejsou limitovány časem a místem. Každý z Vás má určité požadavky, ty se snažíme pro vás splnit tak, abychom uspokojili Vaši individualitu, možnosti a představy.

Líbila by se Vám foto kurz na zajímavé lokalitě, kde ji nikdo nepořádá? Nechcete jet ve skupině ve standardním termínu, protože jste pracovně velmi vytíženi? Je zcela na Vás, kdy se rozhodnete vyrazit. Lokalitu a čas si budete volit Vy!

Jak to celé probíhá a kdo se o mě stará?

Individuální foto kurz připravujeme na nákladě osobního rozhovoru s Vámi. Navštívíme Vás ve vaší kanceláři nebo doma a probereme s Vámi veškeré potřebné záležitosti připravované foto kurzu.

Připravíme Vám detailní plán foto kurzu. Díky našim zkušenostem a kontaktům Vám sestavíme program kurzu tak, aby splňoval Vaše veškeré požadavky a finanční limity.

_T2J6942

Po celou dobu foto kurzu je s Vámi v daném místě náš lektor. Tento člověk se stará o dodržení harmonogramu kurzu.

Je to náročné a zvládnu to fyzicky?

Námi navrhované a realizované individuální foto kurzy jsou fyzicky nenáročné. Před kurzem Vám předáme podrobný rozpis, který s Vámi projdeme a ujistíme se, že všechny Vaše požadavky byly zapracovány. V některých lokalitách a destinacích je fyzická náročnost do určité míry závislá na typu aktivit a na Vašich přání.

Každopádně, máte možnost kdykoliv během foto kurzu upravit si program podle svého momentálního stavu.

Iceland_2014_group_photo_members

Co mi to přinese? Výhody individuálních expedic a kurzů:

libovolný termín – účastníte se kurzu podle Vašeho zvoleného termínu, nemusíte se přizpůsobovat žádnému termínu vypsanému na standardní kurz.

individuální program – neztrácíte dny kurzu částí programu, který Vás nezajímá a zbytečně by Vás zdržoval. Sestavíte si program kurzu podle Vašich představ. Od nás obdržíte dostatek informací k dané lokalitě.

jen s přáteli či rodinou – neabsolvujete kurz ve velké skupině cizích lidí, ale pouze s Vašimi přáteli a blízkými. Náklady bývají velmi často nižší než očekáváte. Nemusíte řešit problémy a náladovost ostatních účastníků kurzu.

zážitek – S námi se dostanete do míst, o kterých byste se ani nedozvěděli. Navrhované trasy máme pečlivě zmapovány a víme kam má smysl jet a kam ne.

Foto servis – poskytneme odborné rady na místě s technikou a fotografováním. Mimo toto Vám zapůjčíme naši kompletní techniku CANON a MAMIYA, kterou sebou rovněž povezeme. Můžete vyzkoušet naše polo a profesionální těla s celou škálou objektivů a dalším velmi bohatým příslušenstvím. Během kurzu bude pro Vás k dispozici výpočetní technika APPLE na třídění snímků a případné diskuse nad nimi. Samozřejmostí bude velký záložní disk pro ukládání obrázků.

_T2J9577


Objednací formulář - "Individuální foto kurzy"

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše adresa

Vaše telefonní číslo

Poznámky


Sídlo: AMAL DIGITAL, s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha, IČ: 04634110
| Vytvořil burianmartin.cz | GDPR |