Aljaška 2019 – „fotografická jatka, která nemají obdoby“

Fotografické výpravy do USA se v našem podání staly pojmem. Jako každý rok, tak i tento míříme opět na severoamerický kontinent. Od 27. 8. 2019 se vydáváme do největšího města Anchorage ve státě Alaska. Odsud projedeme ty nejhezčí národní parky Denali a Wrangell St. Elias.


Barevný západ Kanady 2019

Naše fotografické výpravy na severní část amerického kontinentu se již staly dlouhodobým pojmem. Jako každý rok, tak i letos se snažíme nalézt nové trasy a pastvu pro Vaše fotoaparáty. V polovině října 2019 jedeme do nádherné přírody států Alberta a Britská Kolumbie na novou mapovací fotografickou cestu.


Bavorské zámky, ledovce Rakouska a italské Dolomity

Na konec našeho léta je v jižním Bavorsku, v rakouském Tyrolsku a v italském Jižním Tyrolsku nejlepší čas vyrazit za zajímavým focením. Opět jsme pro vás připravili jednu lahůdku vskutku jedinečnou a zvláštní! Pro náruživé fotografy, včetně profesionálů, jsme připravili focení krásných bavorských zámků zasazených jako drahokamy do nádherné krajiny.


Fotografické perly Evropy - Porto

Pro místo naší další oblíbené fotografické cesty napříč Evropou jsme vybrali opět tak trochu nevšední lokalitu. Jedná se o druhé největší město Portugalska. Nabízí se zde neskutečné množství pouličního focení, památek a originální architektury. Město Porto bylo právem zapsáno v roce 1996 na seznam kulturního dědictví UNESCO.


Barma (Myanmar) 2019

Vydejte se s námi v druhé polovině listopadu 2019 na fotografickou cestu do mýty a legendami opředené Barmy a objevte svět, který není lehké popsat slovy. Je to svět, který se sice mění závratnou rychlostí, přesto ale jeho vůně, barvy, chutě, příběhy a lidské úsměvy, tolik typické pro celou jihovýchodní Asii, zůstávají.


S čerty bývají také žerty!

Stejně jako v uplynulých letech, tak i letos se chystáme na velkolepý pochod rakouských čertů. Nedaleko od nás, konkrétně v Rakousku se koná tradiční pochod Krampusů. Tento roj má mnoho příznivců a pro fotografy se jedná o jedinečný zážitek. Po zkušenostech z minulých let jsme se opět rozhodli nabídnout vám tento zážitek osobně.


Divoká a nezkrotná Namíbie – 2020

Fotografické výpravy do oblasti jižní Afriky byly pro nás vždy něčím výjímečným a budeme potěšeni, pokud se k nám přidáte na další takovou cestu. Měli jsme velké dilema, zda se do Namibie vydat na suchou, nebo mokrou cestu. Nakonec vyhrála v rozhodování ta suchá!


Fotografická expedice snů Galapágy 2020

V zimě roku 2020 míříme opět na další fotografickou expedici, která snese bezpochyby označení TOP. Tentokrát je to cesta na Galapážské souostroví. Naším cílem jsou naprosto jedinečné ostrovy umístěné jako perly na rovníku zhruba 1 000 km v Pacifiku od jihoamerické pevniny. V polovině února 2020 projedeme nejzajímavější části ostrovů včetně výstupu na sopku Sierra Negra s poslední erupcí z roku 2005.


Severní Norsko – Finnmark, Nordkapp, Tromsø a souostroví Lofoty a Vesterály s polární září – 2020

V polovině března (10. 3. – 20. 3. 2020) jsme připravili opět jednu lahůdkovou klasickou zimní fotografickou expedici. Vydáváme se na 11denní expedici na sever Norska, do míst s malým počtem obyvatel, nádhernou a drsnou krajinou, ale hlavně s očekávanou a velmi oblíbenou polární září.


Esence Vietnamu

Každý rok se snažíme rozšířit naši nabídku našich fotografických výprav po světě o nějakou zajímavou zemi. Tentokrát padá naše volba na jihoasijskou perlu v podobě Vietnamu. Ten je velmi přátelský a voňavý. Čeká nás velmi zajímavá 15denní cesta po dvou zcela odlišných částech země v termínu 25. 3. – 8. 4. 2020


Tulipány - Holandsko 2020

Každého fotografa zajímají kytky, i když si to nepřizná, každý je má ve svém portfoliu. Navštívíme květinové zahrady Keukenhof nedaleko Amsterdamu.


Nejlepší národní parky Středozápadu USA – 2020

Fotografické výpravy do USA se v našem podání staly pojmem. Jako každý rok i v roce 2020 míříme opět do fotografického ráje na zemi. V polovině června 2020 vyrážíme do Las Vegas ve státě Nevada. Odtud pojedeme přes ty nejhezčí národní parky na Středorozápadě USA včetně legendárních parků Zion a Yellowstone. Čekají nás opravdové fotografické žně plné přírodních krás, zvěře, a mnoho dalšího.


Levandule a Provence 2020

Na začátku července 2020 se vydáváme na další zajímavou a jedinečnou fotografickou expedici. Protentokrát však zůstáváme na evropském kontinentu. Naším cílem je jihofrancouzská oblast Provence se svými typickými městečky a hlavně s lány Levandule pravé. V termínu 8.-15. 7. 2020 projedeme nejzajímavější části venkova v Provence, největší evropský kaňon – Grand Canyon du Verdon.


Cesta na slepo

Na vrcholné období našeho léta se vydáváme na jednu velmi speciální fotografickou a poznávací cestu. Po dvou velmi zajímavých cestách v minulých letech se vydáváme opět na další podobnou výpravu. Mnoho z vás má procestovány různé země a oblasti a někteří si myslí, že již viděli „všechno“. My si myslíme, že nikdo ještě neviděl na světě všechno a část cestovatelského a fotografického zážitku je také v překvapení.


Balkán 2020

Připravujeme


Perly Karibiku

20. 10.-5. 11. 2020 na další 17denní speciální fotografickou cestu. Neváhejte! Tato cesta není pouhý fotovýlet, ale opravdová fotografická expedice se vším všudy. V říjnu roku 2020 se vydáme na karibské ostrovy Guadeloupe, Dominica, St. Lucia a Martinique. Čekají nás fotografické žně plné přírodních krás tropického světa.


Havaj na Havaji

Na přelomu září a října v termínu 23. 9.-7. 10. 2020 se opět po pár letech vydáváme na Havajské souostroví. Pojeďte s námi fotit fascinující místa a přírodu, kde se snoubí fascinující historie, moře, hory a především úchvatná tropická krajina.